language
search
keyboard_arrow_right
avatar
akewood commented 8 years ago

Sveiki, visi esu naujokas kuris nesenai pradėjo žasit fleshas.lt serveryje ir labai noriu su visai suipažint na aišku esu su kaikureis jau susipažines bet šia tema rašau ne dėl to, Dar karta sveiki noriu paklausti kodėl man neina pildyt į Prižiūrėtoja, labai noriu juo tapti kad ir esu naujokas esu daug patyres CS knife serveriuose na kartais dar ir public pažaidžiu bet retokai daugiau knife, kaip ir sakiau man neina pildyt į adinistracįja kitaip sakant kurti temos.. jeigu norite galiu pasapsakoti apie save o jūs apie save :\ Tarkim pradėkime.

Apie save: Sveiki aš esu akewood tikras vardas yra nerijus, man 14 metū esu A# Grupelės cl'ane kuris vienas iš gereusiū/popūlereusiu vakar atėjau į cl ir esu pavaduotojas, turiu savo charakterį, pvž esu dažnai nervuotas kai mane slay'ina iš niekur nieko, + kai kaškoki vaikai ateina į srw ir sako kad man tp 18 metū vaikas per (k) kalba nesamones + kai suaugusi irgi kartais ateina su tais savo cfg kur visus žaidėjus išpisa, labai dažnai susinervinu ir pradedu nesusivaldyt, ir tada man būna hana, duoda ban ir pnš… CS 1.6 man labai patinka man labiausiai patinka žaidėjai šitame serveryje, tai: Pakalnutis, - Savininko esu nemates tai net nick nžn :,Dominykas,Zikuratas - Kuris visus atėjas išpisa kartais, ir t.t. nenoriu visū vardinti :|

JEIGU DAR KAŠKO NIRTE SUŽINOTI SKYPE: miradz94

avatar
Nub commented 8 years ago

Kur gyveni, kiek mamai metų, ar turi sesę?

avatar
akewood commented 8 years ago

Kas esi?

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline