language
search
keyboard_arrow_right
avatar
Alus commented 8 years ago

Padare ss,viskas ciki,maciau kaip dare, uzbanino,isjungiau cs,bet nei ss nei demo nera,bent jau cstrike foldery,gal kas zinot kur ieskot? Windows 10, kol buvo windows 8 viskas buvo gerai,viskas budavo,kai atsinaujinau i 10,nieko nebuna,nesvarbu kur daro. ;] Jei tik pasakot kur,ikeliu nera problemu,jei ne tai aciu uz gera zaidima,trinsiu lauk cs,nes nera noro cia bezaist ir siaip laiko nebeturiu,ypac kai nusiperki admina, ir vos tik iejes gauni bana nuo smailo,nes kazkoks snargliukas wizard jam priciulbejo,kad su wh losiu..Uz pagalba nupirksiu vip vienam,kas tikrai pades ir papasakos kur cia saknys,kur ieskot,kodel nerandu kur turi buti.
Ka galiu pasakyt nevykeliu servas,nevyke adminai tiek pagrindiniai,tiek siaip, nera zodziu ir nera kalbos su tokiu zemu IQ,suskaiciuociau gal 10 zmoniu su kuriais bent linksma buvo palost ir pasijuokt. :]

avatar
Frenchas commented 8 years ago

Tai pabandyk cs pasikeist arba windows 8 :D

avatar
Alus commented 8 years ago

Frenchas parašė:

Tai pabandyk cs pasikeist arba windows 8 :D

Oi ne nieko nekeisiu,bent jau del flesho neverta. Beje tu vienas is tu 10. :D

avatar
Frenchas commented 8 years ago

Nu kažinau kame problema,padedu ne dėl vipo..
Gal iš tiesu jau problema ne žmoniu o pačio servo… Ne vienam taip buvo

avatar
Alus commented 8 years ago

Na kol buvo windows 8,man viskas ciki ir su demo ir su ss budavo. :]

avatar
Frenchas commented 8 years ago

Pas mane viskas čiki ir su win 10

avatar
fleshas.ltadministrators commented 8 years ago

ALUS, tau admin nuimtas

avatar
Alus commented 8 years ago

fleshas.lt pašol nachui. : ]

avatar
Alus commented 8 years ago

Nusipirkau admin,be jokios priezasties ss,net nespecinai,iskarto banas,nors galejai palaukt,buciau bent patikrines ar yra failai neisejes is servo,o ka dabar? nera visiskai lygybes,bet as matau,kad nesi toks protingas,kad butum taip sugalvojes,smailai.

avatar
novA commented 8 years ago

C: > vartotojai > tavo username > appdata > Local > virtualstore > program files (x86) > Counter strike 1.6 > cstrike
Jei appdata folderio nerodo, pasidaryk kad rodytu pasleptus failus/folderius.

Gali buti kad ss/demo failai yra cs folderyje tiesiog reikia pasidaryti kad rodytu pasleptus failus.

avatar
FunkyMan commented 8 years ago

Alus, jei turie teamviewer galiu padet. Paaiskint ngl nes dauguma ta pati cj problema. Man irgi, tai as kai radau ta folderi kur demo ir ss issisaugoja, tiesiog padariau "shortcut" i desktopa, kad nereiktu ieskot po visus failus daugiau.. :)

P.S. Mano irgi W-10

avatar
Alus commented 8 years ago

Shard,didelis dekui,radau, pasirodo reikejo padaryt,kad rodytu appdata folderi,radau ss is de_mirage kas buvo dare, tai imesiu juos,o kitu nera,gal todel,kad vakar cs istryniau ir neber vakaryksciu ss nes tie kurie yra is kito cso,na nezinau ir nebeidomu,nors galeciau file recoveri padaryt manau atsirastu viskas,tikrai nebezaisiu cia su tokia administracija juokinga. : ]
http://www80.zippyshare.com/v/ajQNLqby/file.html

Shard vipo reikia?

avatar
novA commented 8 years ago

Nereikia.

avatar
-FreN commented 8 years ago

Pats kaltas kad hackinai , kaltų neieškok :)

avatar
-FreN commented 8 years ago

buvo padaryti ss/demo/alias prašiau , bet tu sugalvojai steam id pasikeist :) būtum švarus , butum ir sukėlęs viską :)

avatar
Alus commented 8 years ago

Fren tu supranti kad tavo vaiko mastymas ir mano skiriasi?Neieskok draugu ir nerasyk man cia, kada buvo padaryti tie ss kada prasei alias? irodyk,prasyk,kad logus ziuretu,nes nepamenu tokiu dalyku,kalbi kazka kas buvo pries koki menesi gal,nes dabar tikrai nebuvo pastaruoju metu.

avatar
Alus commented 8 years ago

Irodyk,kad buvo padaryti ss,prasymas alias, jei negalesi taip ir busi sudo vietoje.

fleshas-sticker
Contacts
  • Skype: fleshas.lt
  • Facebook: fleshas.lt
  • Mail: cs.fleshas.lt@gmail.com
volume_up
Only logged in users can send a message.
sentiment_satisfied_altgif
chat_bubble_outline